مراسم پیشواز نوروز 93
Introduction - Persian
Articles of Association
Announcements - Persian
مراسم پیشواز نوروز 93
Contact Us
Select your language
جشن نوروز سال 1393
جشن نوروز سال 1393
Articles of Association
Introduction - Persian

Designed by: Kamran - June 2013

BACK TO HOME

اطلاعیه

P اطلاع رسانی و آگاهی سازی عمومی به منظور ارتقا سطح فرهنگی اعضا از طریق برگزاری مراسم و جشنهای سنتی ایرانی مانند: نوروز، یلدا، مهرگان و ... و همچنین فراهم آوردن محیط شاد و مفرح همراه با موسیقی، رقص و پایکوبی.

P برگزاری سخنرانی های علمی- آموزشی جهت بسط و گسترش سطح علمی- فرهنگی اعضا با دعوت از اساتید آن حوزه ها.

P برگزاری گردهمایی های فرهنگی- ادبی به مناسبتهای مختلف با استفاده از تمامی ابزار موجود، مانند گرافیک، موسیقی، تاتر، نقاشی، فیلم و ...

P نمایش آثار ادبی و سینمایی برگزیده جشنواره ها و برگزاری جلسات نقد و بحث.

P ایجاد پیوند محکم تر بین اعضا از طریق ارایه، معرفی و نهایتا اشتراک گزاری خدمات و تخصص هایی که هریک از اعضا، توانایی انجام و ارایه آنها را دارند، مانند خدمات بهداشتی و پزشکی، ورزشی، رستوران، فنی و مهندسی، کامپیوتر، زیبایی و آرایشی، آموزشی و غیره.

P و در کل فراهم آوردن زمینه و بستر مناسب جهت گردهم آوری ایرانیان مقیم به منظور ایجاد رابطه پویا و فعال بین اعضا و زمینه سازی فضای هرچه دوستانه تر بین آنها ضمن تاکید بر آموزه های فرهنگی و سنتی ایران.

? در پایان، این نوشتار کوتاه سعی کرده است اهم اهداف و برنامه های "انجمن فرهنگی ایرانیان مقیم تیرول" را به اختصار بیان نماید. بدیهی است در صورت نیاز به هر گونه توضیحات بیشتر ضمن دعوت به مطالعه متن اساسنامه انجمن، می توانید از طریق روابط عمومی انجمن نیز با ما در ارتباط باشید.